BB Glow

Od zarania dziejów kobiety na całym świecie szukały sposobu na to, aby jak najdłużej zachować młody i piękny wygląd. Nieskazitelna i promienna cera to do dziś marzenie każdej kobiety bez względu na wiek. Zabieg BBGLOW, zainspirowany założeniami niemieckiej dermatolog BB GLOW SKIN, to prawdziwa rewolucja wśród zabiegów ujednolicających koloryt cery, jednocześnie aktywnie ją pielęgnujących i odżywiających. Bez wątpienia jest bestsellerem w krajach azjatyckich, na Bliskim Wschodzie, jak również w Stanach Zjednoczonych. Od niedawna mamy go także w Polsce. To zabieg niemalże dla każdego, łączy w sobie skuteczność mezoterapii oraz daje wizualny efekt lekkiego krycia i ujednolicenia skóry.

BB GLOW to idealna propozycja dla osób, które pragną wzmocnić i uzyskać jednolity kolor swojej skóry. Doskonale regeneruje skórę, odświeża i wzmacnia, a także pomaga w odbudowie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego.
Właściwości regenerujące poszczególnych substancji aktywnych, powodują wyciszenie rumienia, trądziku różowatego oraz innych problemów skórnych, które dotychczas stanowiły ogromny problem wielu osób. Już po jednym zabiegu widać wyraźną poprawę koloru skóry! Nabiera ona promiennego wyglądu i jest widocznie rozświetlona oraz wygładzona. BB GLOW to nie tylko zabieg, który ma właściwości tonujące, ale również doskonale nawilża i rewitalizuje. To oczywiście także doskonała metoda na rozjaśnienie i rozświetlenie okolic oczu. Zawarte w produktach highlithery odbijają światło, potęgując efekt promiennego spojrzenia.

Jest to idealny zabieg tzw. "bankietowy" - zalecamy wykonanie zabiegu dzień wcześniej dla osiągnięcia efektu GLOW.

Zabieg jest polecany szczególnie osobom:
• z matową i poszarzałą cerą,
• z problemami przebarwień pozapalnych i hormonalnych,
• z fotostarzeniem, z plamami soczewicowatymi (dojrzałych),
• skłonnościami do zaczerwienień (z nerwicą naczyniową),
• z nierównomiernym kolorytem, z piegami,
• ze skórą atopową, szczególnie suchą o szczególnie niskiej tolerancji,
• ze złożonymi problemami (np. tłusta i nadreaktywna),
• ze skórą wyjałowioną po przebytych chorobach i terapiach antybiotykowych,
• z widocznym zmęczeniem skóry spowodowanym np. mocną mimiką twarzy,
• ze skórą wiotką o niskiej elastyczności,
• jako terapia przeciwrodnikowa,
• jako terapia naprawcza dla skór zniszczonych czynnikami zewnętrznymi (np. zanieczyszczenie atmosferyczne).

Zabieg polega na wprowadzeniu ampułki pielęgnacyjnej, przy użyciu pena zaopatrzonego w jednorazowe kadridże z igłami nano i odbywa się wyłącznie w naskórku. Wbrew krążącym w Internecie opiniom, zabieg nie jest rodzajem mikropigmentacji ani wtłaczania fluidu w skórę! Jest to rodzaj zabiegu pielęgnacyjnego, który dzięki dodatkowi tonera do preparatu, sprawia, że skóra jest widocznie rozpromieniona i świeża jak po nałożeniu makijażu. Naturalny proces złuszczania, powoduje stopniowe wyłuszczanie się pigmentu, dlatego należy powtarzać zabieg w serii co 2 tygodnie ,aby efekt był stale ponawiany. Ilość zabiegów jest uzależniona od wielu czynników i ustalana jest indywidualnie, po wcześniejszej konsultacji. Zazwyczaj od 1 do 5 zabiegów.

Odpowiednia pielęgnacja domowa oraz regularne powtarzanie zabiegów, spowoduje spektakularne rezultaty utrzymujące się przez cały czas. Efekt GLOW gwarantowany już po jednym zabiegu!

Koszt zabiegu:
Twarz i szyja : 250zł
Twarz szyja dekolt: 300zł
Dłonie: 200zł

Przy serii 5 zabiegów 6-ty zabieg otrzymasz w prezencie!

Umów się na zabieg już dziś