Zabieg z kwasem pirogronowym
 

 


wskazania do zabiegu:
trądzik w fazie aktywnej, blizny i przebarwienia potrądzikowe, łojotok, przebarwienia, skóra starzejąca się, poszarzała.działanie zabiegu:

działanie kwasu pirogronowego polega na zmniejszeniu przylegania pomiędzy korneocytami, co powoduje utratę łączności między komórkami kolczystymi i ścieńczenie warstwy rogowej naskórka. Kwas pirogronowy ma wysokie właściwości penetracyjne i bakteriostatyczne oraz wyjątkowe działanie przeciwzaskórnikowe, którego nie wykazują kwasy AHA. Reguluje też wydzielanie sebum, i co za tym idzie, zmniejsza przetłuszczanie się skóry łojotokowej i trądzikowej. Preparaty na bazie kwasu pirogronowego zmniejszaja łojotok, likwidują zaskórniki, oczyszczają i domykają pory. Widocznie wygładzają blizny potrądzikowe, rozjaśniają przebarwienia. Mogą być stosowane nawet w przypadku cer ze stanami zapalnymi i couperose. Zabiegi przy użyciu kwasu pirogronowego są wyjątkowo bezpieczne i całkowicie bezbolesne.

 Koszt zabiegu:

90 złczęstotliwość zabiegów w gabinecie:

6-8 zabiegów co 10 dni.

 

Systematyczna i konsekwentna aplikacja - odpowiednio dobranego przez kosmetyczkę - preparatu pielęgnacyjnego, wzmacnia efekt kuracji w gabinecie kosmetycznym o ok.80%.

 

<--- POWRÓT