Makijaż permanentny

mak_perm_oko 

Makijaż permanentny (tzw. makijaż trwały) jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Makijaż permanentny służy również do korekty brwi i linii oczu.

 

Makijaż permanentny gwarantuje długoletni efekt upiększający. Podstawę makijażu trwałego stanowi podskórna implantacja pigmentu na głębokość od 0,6 mm do 1,2 mm. Celem makijażu permanentnego jest spełnienie życzeń Klienta tak, aby efekt ostateczny podkreślał jego naturalną urodę lub korygował drobne niedoskonałości.

Makijaż powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy, wiec należy dokładnie dopasować barwę, odcień i intensywność pigmentu. Tuż po zabiegu pigment w skórze jest ciemniejszy, a po kilku dniach blednie o około 40-50%.

 

Makijaż permanentny utrzymuje się na skórze około trzech lat. Wpływ na trwałość makijażu ma jednak wiele czynników, z których najistotniejszym jest układ odpornościowy Klientki. Pigment jest miniimplantem, na którego obecność organizm może różnie reagować. Trwałość makijażu zmniejszają również wszystkie czynniki, które przyspieszają proces odnowy komórkowej (np. częste wystawianie skóry na działanie promieni słonecznych). U Klientek w starszym wieku proces regeneracji komórek jest wolniejszy, dzięki temu makijaż utrzymuje się dłużej.

SzwedoGroup_logo 

Nasz salon kosmetyczny oferuje wykonanie makijażu permanentnego używając nowoczesnych metod opatentowanych przez firmę Szwedo Group, stosowanych w kilkuset gabinetach w kraju i za granicą.

Oferujemy wykonanie: