Mezoterapia mikroigłowa

Dzięki intensywnie rozwijającej się technologii możemy Państwu zaproponować innowacyjne zabiegi, które można porównać do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej, a pozwalające na skuteczną walkę z efektami starzenia.

Zabieg mezoterapii wykonywany jest za pomocą wysokiej jakości rollera. Jest to ruchomy wałek z licznymi mikroigiełkami ze stali chirurgicznej. Mikronakłuwania na głębokość 0,5-2,0 mm tworzą mikrokanaliki które umożliwiają szybsze i głębsze wnikanie składników aktywnych w głąb skóry. Nakłuwania zmuszają skórę do samodzielnej i intensywnej odnowy i regeneracji poprzez aktywację procesów samoobrony.

Po serii zabiegów można osiągnąć nawet 40% wypłycenie zmarszczek i silne podciągnięcie owalu twarzy. Intensywna terapia (1 zabieg w tygodniu) gwarantuje uzyskanie jędrnej, witalnej i młodszej skóry. Otrzymujemy efekt zbliżony do chirurgicznego liftingu bez jego wszystkich negatywnych konsekwencji, czyli bez bólu, skalpela, bez blizn, bez długiego powrotu do zdrowia. Ilość zabiegów, które trzeba wykonać dla maksymalnego efektu jest uzależniona od indywidualnego stanu skóry.

Efekty zabiegu:
-intensywna stymulacja naskórka,
-zwiększona produkcja kolagenu i elastyny,
-redukcja zmarszczek,
-poprawa owalu twarzy i gęstości naskórka,
-redukcja cellulitu.

Przeciwwskazania do zabiegu:
-czynny trądzik,
-trądzik różowaty,
-infekcje skórne,
-czynna opryszczka,
-epilepsja,
-pacjenci z rozrusznikiem serca,
-ciąża i karmienie piersią.

Umów się na zabieg już dziś