O nas

 

Salon powstał w 2003 roku z inicjatywy Beaty Hałas, właścicielki i dyplomowanej kosmetyczki. Od tego czasu gabinet rozwija się nieprzerwanie rozszerzając swoją ofertę, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Wśród wykonywanychzabiegów znajdują się m.in. :

  • - makijaż permanentny,

  • - semipermanentne przedłużanie rzęs,

  • - mikrodermabrazja,

  • - manicure japoński,

  • - manicure hybrydowy...

 

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonym sprzęcie oraz najlepszych kosmetykach. Współpracujemy z markami Natinuel, Clarena oraz Nail Tek.

 

    

clarena_logo

Kosmetyków Clarena nie ma w drogeriach czy galeriach, a produkty do pielęgnacji domowej są za każdym razem indywidualnie dobierane przez wykwalifikowaną kosmetyczkę. Dzięki temu każda kobieta otrzymuje produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Firma jako pierwsza w kraju wprowadziła do zbiegów kosmetycznych kwas pirogronowy, chromabrait - najnowszy kompleks wybielający, czy aktywny składnik VITASOURCE opóźniający starzenie komórkowe. Clarena współpracuje z najlepszymi laboratoriami kosmetycznymi w całej Europie.

 

     
natinuel_logo
 

Bioceutyka profesjonalna stworzona z myślą o pielęgnacji i zdrowiu skóry. Opiera się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii oraz na ugruntowanym doświadczeniu w branży kosmetyki estetycznej. Powstała jako skuteczna i ukierunkowana odpowiedź na potrzeby współczesnej kobiety.      nailtek_logo 

Specjalistyczne produkty Nail Tek przywracają równowagę biologiczną, przyspieszają zdrowy wzrost płytki oraz efektywnie chronią urodę paznokci. Formuły Nail Tek zapewniają efektywną pielęgnację, gdyż zostały opracowane do różnych typów paznokci.

 
Makijaż permanentny wykonujemy za pomocą sprzętu oraz wykorzystując najnowocześniejsze metody opatentowane przez firmę SZWEDO Group.

szwedogroup_logo

 

Nasz salon kosmetyczny zapewnia miłą i prefesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje. 

Certyfikaty

kliknij aby powiększyć...