Przedłużanie rzęs 1:1

Botox lifting

Jest to system profesjonalnej, precyzyjnej aplikacji rzęs; tzw. metoda 1:1, czyli włosek po włosku dokleja się rzęsy sztuczne do naturalnych w odległości 1mm od powieki co daje naturalny i elegancki efekt przedłużenia oraz zagęszczenia.

Rzęsy wykonane są z pojedynczych włókien syntetycznych o kształcie i rozmiarze dobranym tak, aby wyglądały jak prawdziwe rzęsy. Są zakrzywione jak rzęsy naturalne, grubsze u podstawy i zwężające się ku końcowi.

Rzęsy syntetyczne są wierną repliką rzęs ludzkich, ważą podobnie mało jak one, dlatego są nieodczuwalne na co dzień. Zostały tak opracowane aby w niedostrzegalny sposób naśladowały rzęsy ludzkie. Są elastyczne, odporne na zginanie i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Przy regularnym ich uzupełnianiu można mieć niemal pewność, że będą nie do odróżnienia od prawdziwych.

Jak długo utrzymują się rzęsy syntetyczne?
Jeżeli aplikacja została wykonana poprawnie rzęsa syntetyczna wypadnie dopiero z rzęsą naturalną, do której została przyklejona.

Czas trwania aplikacji
W zależności od liczby rzęs, które mają być dodane, aplikacja pełnego zabiegu trwa od 60-120 min. Uzupełnienie to czas ok. 50 min.

Koszt zabiegu
Główny wydatek związany jest z założeniem pierwszego pełnego zestawu rzęs (zwykle 50-70 rzęs na jedno oko) i wynosi 150 zł. W naszym salonie w cenę pierwszego zabiegu jest również wliczone pierwsze uzupełnianie. Kolejne uzupełnienia to koszt 2 zł za każdą doklejoną rzęsę. Dla utrzymania najlepszego efektu puszystości i gęstości zaleca się uzupełnianie rzęs co 2 tygodnie.

Pielęgnacja rzęs
Największe znaczenie dla trwałości rzęs ma pierwsza doba po zabiegu. Nie powinno się ich wtedy moczyć ani nie wystawiać na działanie pary aby wiązania klejowe mogły się porządnie utwardzić. Nie ciągnąć za rzęsy ani nie trzeć oczu. Nigdy nie należy używać kosmetyków na bazie olejów ani tuszy wodoodpornych. W razie potrzeby można stosować kosmetyki na bazie wody.

Dzięki semipermanentnemu przedłużaniu rzęs uzyskujemy efekt rozjaśnienia, otwarcia i podkreślenia oczu. Nabierają one młodego, pogodnego i wypoczętego wyglądu.
Przedłużanie rzęs powstało z myślą o kobietach wymagających ,ponieważ jego główną zaletą jest oszczędność czasu i naturalny wygląd.
Koniec z tuszem, czarnymi łzami i rozmazanym makijażem oczu.
Rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia i nocy, codziennie!!!

Umów się na zabieg już dziś