BioReTherapy

Biostymulujący piling medyczny

BioReTherapy to opatentowany peeling medyczny o działaniu biostymulującym, rewitalizującym, nawilżającym i antyoksydacyjnym do silnej biostymulacji skóry.

Peeling ten jest kompozycją starannie dobranych kwasów, aminokwasów oraz witamin. Preparat zawiera kwasy z różnych grup (tj. poli-, beta- i alfa-hydrokwasów), w tym nawilżający kwas laktobionowy, oczyszczający pory skóry kwas salicylowy, rozjaśniający kwas winowy oraz wykazujący działanie przeciwutleniające kwas cytrynowy. Szczególne znaczenie dla jego działania ma kwas trichlorooctowy TCA, który powoduje głębokie złuszczanie naskórka i aktywuje tzw. stres miejscowy tkanek znany jako Skin Stress Response System. Prowadzi on do wytwarzania czynników wzrostu mających udział w regeneracji tkanek, tworzeniu nowych naczyń oraz dotlenianiu skóry właściwej. Wśród aktywnych składników peelingu znalazły się aminokwasy wspierające produkcję kolagenu, a także antyoksydacyjna witamina C oraz ryboflawina, czyli witamina B2, która przyspiesza wzrost komórek skóry oraz ich regenerację. Są to składniki niezwykle ważne, jeśli zależy nam na poprawie wyglądu skóry.

BioReTherapy wskazania

Zabieg z wykorzystaniem preparatu BioReTherapy niesie za sobą szereg korzyści dla skóry, dlatego z tego zabiegu powinien skorzystać każdy, kto boryka się choć z jednym z wymienionych problemów:

- trądzik aktywny i zaskórnikowy
- zmarszczki mimiczne
- skóra starzejąca się
- fotouszkodzenia skóry
- przebarwienia
- rozszerzone pory

Wskazaniami do skorzystania z innowacyjnego zabiegu BioReTherapy są efekty, które chcemy uzyskać. Za jego pomocą osiągniemy efekt odżywionej i odmłodzonej skóry, ale również:

- spłycenie zmarszczek
- biorewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu
- przywrócenie napięcia i elastyczności
- widoczny efekt odmłodzenia
- ograniczenie łojotoku
- zamknięcie porów

BioReTherapy to zabieg całoroczny, mało inwazyjny, bezbolesny, bez efektu złuszczania, bez okresu rekonwalescencji i dla osób w każdym wieku. BioReTherapy działa ochronnie, regenerująco, stymulująco i naprawczo na skórę. Dla spotęgowania działania peelingu polecamy połączyć go z mezoterapią mikroigłową.

BioReTherapy przeciwwskazania:
- ciąża i okres karmienia piersią
- uczulenie na jeden ze składników produktu BioReTherapy
- liczne znamiona
- aktywne zmiany wirusowe (np. opryszczka wargowa)
- zmiany grzybicze lub bakteryjne


Ilość zbiegów BioReTherapy:
Aby efekt utrzymał się przez długi czas, należy wykonać optymalną ilość zabiegów. Ilość ta jest zależna od typu skóry oraz problemu jaki rozwiązujemy: zmarszczki, przebarwienia czy trądzik.

Już pierwszy zabieg gwarantuje widoczny efekt, jednak do podtrzymania rezultatu odmłodzenia oraz rewitalizacji skóry należy zabieg powtórzyć co 7-12 dni w serii 4-8 zabiegów.Umów się na zabieg już dziś