Infuzja tlenowa

BioOxyInfusion Monduniq

Innowacyjny zabieg infuzji tlenowej BioOxyInfusion to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu i mieszanki powietrza.

Metoda infuzji tlenowej wykorzystuje koncentrator tlenu, którego różne stężenia powietrza i tlenu wykorzystywane są do wtłaczania w głębsze warstwy skóry cennych substancji aktywnych zawartych w firmowych koncentratach . Zabieg infuzji tlenowej stanowi doskonałą alternatywę dla wszelkich zabiegów inwazyjnych. Czysty tlen, transportowany jest poprzez drobne kanaliki i pory skóry do głębszych warstw, eliminując jednocześnie deficyt tlenowy. Odpowiednio natlenione komórki charakteryzują się skuteczniejszą przemianą materii oraz wykazują większą zdolność regeneracyjną. Odpowiednie natlenienie komórek to również ogromna dawka energii oraz zwiększenie potencjału tworzenia się nowych komórek skóry. Działając na skórę sprężonym tlenem pod odpowiednim kątem oraz ciśnieniem nie tylko wprowadzamy składniki aktywne w głąb skóry i zaopatrujemy komórki w życiodajny tlen, ale również tworzymy na powierzchni skóry coś w rodzaju efektu ‘dermabrazji tlenowej’ o wyjątkowo pobudzającym działaniu.

Metoda Infuzji Tlenowej BioOxyInfusion wykorzystując najbardziej naturalny i bezpieczny dla całej populacji składnik jakim jest czyste powietrze i czysty tlen, gwarantuje możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta bez względu na wiek czy rodzaj skóry. Klientka może mieć pewność, że po zabiegu infuzji tlenowej jej twarz będzie wyglądała młodziej, skóra będzie jaśniejsza, wygładzona i dotleniona, przebarwienia zostaną rozjaśnione, a owal twarzy poprawiony. Zabieg gwarantuje również głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym, poprawę struktury, napięcia oraz elastyczności skóry oraz przyśpieszenie procesu gojenia ran.
Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny. Nie ma żadnych przeciwwskazań do zabiegu poza ewentualną alergią na któryś ze składników preparatu.

Zabieg może być stosowany jednorazowo lub w serii. Żeby uzyskać większy efekt zaleca się powtórzenie kilku zabiegów w odstępach co 14 dni. Dla podtrzymania efektu można powtórzyć serię po 6 miesiącach.

Efekty zabiegu:
- wygładzenie i odmłodzenie skóry „Prasowanie zmarszczek” ( głowica Oxy Massage)
- podniesienie owalu twarzy
- poprawa jędrności , elastyczności i napięcia skóry
- wypełnienie i zmniejszenie widoczności zmarszczek
- delikatny efekt mikrozłuszczania
- wygładzenie i lifting okolic oczu
- uwydatnienie ust zmniejszenie widoczności zmarszczek
- witalność i młody wygląd
- rozjaśnienie i rozświetlenie skóry
- głębokie nawilżenie i odżywienie
- pobudzenie naturalnych procesów odbudowy skóry
- łagodzenie zmian trądzikowych (bakterie beztlenowe)

NATYCHMIASTOWY I WIDOCZNY EFEKT JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU !!!infuzja tlenowa kosmetyczka Jarocin

infuzja tlenowa kosmetyczka Jarocin

infuzja tlenowa kosmetyczka Jarocin


Umów się na zabieg już dziś