Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to bezpieczne, zdrowe i wygodne w stosowaniu opalanie sprayem bez wykorzystywania fal UV. Jest to alternatywa dla osób, które marzą o pięknej opaleniźnie, ale nie mogą przebywać na słońcu oraz w solarium. Rozpylany preparat jest bez zapachu, bez smug i nie powoduje pomarańczowego koloru.

Kosmetyk zawiera zestaw ekstraktów roślinnych i ziołowych, włącznie z wyciągiem z aloesu , dodanego w celu odżywienia skóry. Zabiegi opalania natryskowego są bezpieczne dla kobiet w ciąży, dla osób po operacjach, z bliznami czy bielactwem.

Przed zabiegiem skóra powinna być speelingowana oraz pozbawiona jakiegokolwiek środka nawilżającego, balsamu, dezodorantu oraz perfum.
Na zabieg przychodzimy odtłuszczeni po prysznicu. Ubieramy się w luźne, ciemne rzeczy. Depilację lub golenie powinno się wykonać 24 godz. przed zabiegiem opalania. Po zabiegu przez 6 godz. należy unikać kontaktu z wodą, a także obfitego pocenia się np. podczas sportu. Po upływie czasu, w którym płyn reaguje z naskórkiem, należy wziąć prysznic i zmyć delikatnie preparat, używając do tego celu samego tylko żelu do kąpieli. Teraz intensywnie nawilżać skórę balsamami lub kremami w celu przedłużenia opalenizny.

Umów się na zabieg już dziś