Terapie retinolowe

pca skin kosmetyczka Jarocin

Retix.C® Professional to marka należąca do francuskiej firmy farmaceutycznej URGO Group, światowego eksperta i lidera w dziedzinie anatomii i fizjologii skóry. U podstaw filozofii marki leży regulacja naturalnych mechanizmów regeneracyjnych skóry, dzięki wyjątkowym, personalizowanym protokołom i terapiom zabiegowym.

Retix.C® jest prekursorem w synergistycznych połączeniach retinoidów i biologicznie aktywną formą witaminy C, ze składnikami optymalizującymi ich działanie takich jak: czynnik wzrostu TGFβ-2, kwas ferulowy, floretyna, peptydy, ceramidy oraz ektoina.

Ich terapia retinolem jest przełomem, który pozwala na bezpieczniejsze stosowanie wysokich stężeń retinolu bez ostrej fazy pozabiegowej charakteryzującej się do tej pory intensywnym łuszczeniem się i podrażnieniem skóry. Podstawą ich działania są receptury bezpieczne, które tworzą silne połączenie podstawowych składników aktywnych dając wyjątkowe rezultaty korygujące problemy skórne. Unikalne formuły z zaawansowanymi formami retinolu, czynnikami wzrostu TGF, peptydami biomimetycznymi oraz kombinacjami antyoksydantów zapewniają działanie na poziomie komórkowego DNA.


Umów się na zabieg już dziś