Przedłużanie rzęs

Stylizacja rzęs

przedłużanie stylizacja rzęs
Zalety zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs doceniło już mnóstwo kobiet. Istnieje wiele różnych technik, dzięki którym możemy osiągnąć różnorodny efekt wizualny. Odpowiedni dobór aplikacji pozwala wydobyć piękno oczu, nadać spojrzeniu wyrazistości a nawet ukryć niedoskonałości. W zależności od preferencji klientki możemy uzyskać efekt od naturalnego po intensywne stylizacje.

Właściwy dobór metody przedłużania i zagęszczania rzęs uzależniony jest również od innych czynników. Kształt oka, owal twarzy oraz długość , grubość i ilość rzęs naturalnych- jest to bardzo ważne przy doborze odpowiedniej aplikacji. Wiąże się to z efektem końcowym naszej pracy oraz zadowoleniem klientki jak i jej stylistki.
Przedłużanie rzęs - metoda 1:1
W tej metodzie do jednej rzęsy naturalnej doklejona zostaje jedna rzęsa sztuczna. Efekt tej techniki jest niezwykle subtelny i naturalny. Szczególnie polecana osobom, które posiadają dużą ilość swoich rzęs naturalnych lub pragną delikatniejszą aplikacje.

Przedłużanie rzęs - metoda objętościowa
W tej metodzie do jednej rzęsy naturalnej doklejone zostają 2,3 lub 4 rzęsy sztuczne. Rzęsy używane w powyższych stylizacjach są bardzo delikatne i lekkie, dzięki temu nie obciążają rzęs naturalnych. W metodzie objętościowej możemy trochę bardziej „poszaleć” uzyskując stylizacje od delikatnej po intensywniejszą, lecz nieprzesadzoną i nie obciążającą naszego spojrzenia.

Zalecenia i pielęgnacja po zabiegu
Przez 48 h po zabiegu nie wolno moczyć rzęs, korzystać z sauny, basenu, solarium, nie nakładać tłustych preparatów na okolicę oka. Aby zachować jak najdłużej piękną stylizację oka, należy odpowiednio o nią zadbać. Warto zaopatrzyć się w specjalistyczny szampon do mycia i oczyszczania rzęs. Ważne jest również przeczesywanie rzęs szczoteczką do tego przeznaczoną. Po każdej aplikacji klientki otrzymują od nas taką szczoteczkę.

Przeciwwskazania do zabiegu przedłużania rzęs:
- trichotilomania - nerwowe wyrywanie rzęs i włosów,
- trichomegalia- rzęsy olbrzymie,
- entropion i ektropia- podwijanie się powiek,
- stany zapalne oka i okolicy oka w dniu zabiegu tj. jęczmień, zapalenie spojówki, zapalenie rogówki, owrzodzenie okolicy oka, trądzik w stadium aktywnym, łuszczyca w stadium aktywnym,
- erozja rogówki,
- mechaniczne podrażnienie skóry w okolicy oka,
- rzęsy do 6 miesięcy po ostatniej chemioterapii,
- operacje okulistyczne do 2 miesięcy po zabiegu,
- makijaż permanentny do 3 tygodni po zabiegu,
- alergia na cyjanoakryl, akryl, karbon, alkohol etylowy,
- henna rzęs-ryzyko gorszej retencji kleju,
- klaustrofobia,
- epilepsja.

Ciąża, cukrzyca, jaskra oraz zaćma nie są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.
Jednak w momencie umawiania się na wizytę prosimy poinformuj nas jeśli:
- chorujesz na cukrzycę,
- jesteś w ciąży,
- jesteś w aktywnej fazie opryszczki wargowej,
- masz za sobą nieudane stylizację, lub wystąpiła wcześniej pozabiegowa reakcja alergiczna,
- przyjmujesz na stałe leki z grupy izotrotynoin.

Prosimy również o nie tuszowanie rzęs maskarą w dniu zabiegu. Zapobiegnie to używaniu tłustych preparatów do demakijażu (przez co zmniejsza się przyczepność rzęs) oraz niepotrzebnemu podrażnieniu oczu w wyniku pocierania.


stylizacja rzęs przedłużanie rzęs kosmetyczka Jarocin

stylizacja rzęs przedłużanie rzęs kosmetyczka Jarocin

stylizacja rzęs przedłużanie rzęs kosmetyczka Jarocin

stylizacja rzęs przedłużanie rzęs kosmetyczka Jarocin


Umów się na zabieg już dziś