O nas

Poznaj nasz salon

  • Kilka słów o nas
  • Certyfikaty

Salon Kosmetyczny Esthetique to miejsce, które powstało z zamiłowania do piękna.

Nasze doświadczenie, umiejętności i ciągły rozwój wykorzystujemy, aby nasi klienci czuli się w naszych rękach bezpiecznie i komfortowo.
Nasza praca to nasza pasja, która już od 17 lat przynosi nam ogromną przyjemność i satysfakcję. Personel naszego gabinetu posiada ogromną wiedzę, wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne kwalifikacje do wykonywania poszczególnych zabiegów.

Nieustannie się rozwijamy , sprawdzamy najnowsze trendy, szukamy nowości, aby mieć możliwość zapewnienia Państwu wysoką jakość usług. Wizyta w naszym Salonie Kosmetycznym to zawsze profesjonalne podejście do klienta . Kładziemy szczególny nacisk na indywidualny dobór zabiegów oraz nieschematyczne podejście do potrzeb skóry.

Odwiedzając nasz Salon masz pewność, że na Twoim ciele nie wykonamy zabiegów tanim chińskim sprzętem i kosmetykami powszechnie dostępnymi w drogeriach. Liczne certyfikaty i współpraca z najlepszymi producentami , sprawiają, że zabiegi gwarantują skuteczność, bezpieczeństwo i trwałość. Całe serie preparatów kosmetycznych takich producentów jak Monduniq, PCA Skin, GEHWOL – specjalnie przeznaczonych dla profesjonalistów sprawiają, że efekty zabiegu pojawiają się bardzo szybko i długo się utrzymują.

Mamy świadomość, że wybierając Salon Kosmetyczny Esthetique i oddając się w nasze ręce, obdarzasz nas niebywałym zaufaniem, powierzając nam również swoje zdrowie. Dlatego z pełną odpowiedzialnością dbamy o przestrzeganie niezbędnych procedur higienicznych, które obejmują drobiazgową dezynfekcję oraz sterylizację miejsc i narzędzi, z jakimi masz kontakt podczas zabiegu. W procesie sterylizacji sprzętów wielokrotnego użytku, korzystamy z autoklawu medycznego, który zapewnia 100% bezpieczeństwa. Podczas wielu zabiegów używamy również jałowych narzędzi jednorazowych.

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, akceptujemy zarówno płatność gotówką, jak i kartą płatniczą. Oferujemy Ci również możliwość zakupu eleganckiego vouchera upominkowego, który możesz podarować wyjątkowej osobie na specjalną okazję. Z pewnością taki prezent przypadnie do gustu każdemu, kto na co dzień świadomie dba o swój wygląd oraz samopoczucie.

Twoje piękno i samopoczucie jest dla nas najważniejsze :)

zespol-kosmetyczka-Jarocin-Esthetique