Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny (kawitacja) to skuteczna i szybka metoda oczyszczania skóry. Podczas zabiegu skóra zostaje zwilżona wodą i poddana działaniu ultradźwięków, co powoduje tworzenie się mikroskopijnych pęcherzyków gazu, następuje zmiana ciśnienia, a w efekcie złuszczanie zrogowaciałych komórek naskórka. Zaletą tej metody jest fakt, że rozbiciu (złuszczeniu) ulegają tylko komórki warstwy rogowej naskórka, bez jakichkolwiek uszkodzeń komórek warstw głębszych.

Po zabiegu kawitacji skóra jest dokładnie oczyszczona z brudu, zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Niszczy także bakterie prioprionibacterium acnes (odpowiedzialne za powstanie trądziku). Nawet jeśli nie mamy problemów ze skórą, to zalegający martwy naskórek powoduje, że wygląda ona szaro i jest pozbawiona blasku. Kawitacja usuwa zrogowaciały naskórek i przywraca skórze zdrowy i promienny wygląd.
Dobrze wykonany peeling kawitacyjny, poprzez działanie ultradźwięków na tkanki, przyspiesza odnowę komórkową, pobudza komórki do regeneracji, wzmaga produkcję kolagenu i elastyny. Pomoże to na dłużej cieszyć się skórą bez zmarszczek.

Korzystając z kawitacji możemy poprawić nie tylko wygląd twarzy ale i dłoni czy pleców. Po zabiegu kawitacji natychmiast odczuwalne jest wygładzenie skóry, następuje otwarcie kanałów w warstwie rogowej, co umożliwia lepszą penetrację substancji aktywnych zawartych w serach i maskach.

Regularne stosowanie peelingu kawitacyjnego przyczyni się do poprawy kondycji każdego rodzaju skóry.

Częstotliwość zabiegów: jeden zabieg w tygodniu przez cały rok, bez ograniczeń.


Umów się na zabieg już dziś