Henna Brown

henna brown kosmetyczka jarocin
Australijska marka Elleebana wypuściła na rynek hennę pudrową która jest liderem na rynku biorąc pod uwagę ilość aktywnych ziół i swój unikalny skład, zawiera również zioła zaczerpnięte z ziołolecznictwa przy łysieniu plackowatym, dzięki czemu najefektywniej stymuluje włosy do ponownego wzrostu. Ze względu na swoje stymulujące wzrost właściwości jest szczególnie polecana dla osób, które chcą odbudować kształt swoich brwi, bądź pobudzić uśpione mieszki włosowe. Gama kolorystyczna Ellebana Brown Henna składa się z 7 wyselekcjonowanych kolorów, które można ze sobą dowolnie łączyć i miksować, co daje nam możliwość otrzymania idealnego koloru.

Jedną z wyjątkowych cech henny Elleebana, potwierdzających unikalny charakter produktu, jest zastosowanie składników wzmacniających efekty działania. Ekstrakt z agrestu indyjskiego, zawarty w proszku henny, zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe, które wzmacniają mieszki włosowe, nadając jednocześnie włosom gładkość, połysk i piękny wygląd. Ekstrakt ten zawiera również witaminę C, mogącą zatrzymywać proces przedwczesnego siwienia.
Ekstrakt z agrestu indyjskiego wspaniale kondycjonuje włosy, jednocześnie zmniejszając problemy z łuszczeniem się naskórka, pozwalając tym samym przeciwdziałać naturalnemu efektowi wysuszania skóry przez hennę. Produkt nie jest testowany na zwierzętach i został sklasyfikowany jako wegański – te jego zalety sprawiają, że salony świadczące usługi holistyczne czy oparte o metody naturalne będą od teraz mogły oferować swoim klientkom zabieg koloryzacji brwi.


Czym wyróżnia się Elleebana Brow Henna:

- dużą paletą barw,
- bogatym składem,
- brakiem nadtlenku wodoru (oxidant) czy amoniaku,
- właściwościami pielęgnującymi,
- bazuje na naturalnych składnikach,
- niski procent składników syntetycznych.


Umów się na zabieg już dziś